Що не можна робити після того, як ви взяли автомобіль напрокат.
- CatCar
- Що не можна робити після того, як ви взяли автомобіль напрокат.
Орендувати автомобіль означає отримати особистий автомобіль на певний період часу, поки він ще належить компанії з прокату автомобілів. Мета оренди може бути різною – відрядження по країні або за кордон, туризм, подорожі або переїзд в інше місце. Оренда передбачає свої правила або заборони на час користування. Зазвичай вони прописуються в договорі оренди.
Що не можна робити з орендованим автомобілем
До цього дня більшість компаній, що надають
прокат автомобілів, передбачають наступні обмеження:
- Ви не можете використовувати орендований автомобіль автомобіль для того, щоб навчити когось водити – Заборонено дозволяти керувати тим, хто не має досвіду водіння. Порушення договору оренди може призвести до накладення штрафу.
- Суборенда автомобіля також заборонена. Усі обов'язки щодо утримання транспортного засобу та його технічного стану покладаються виключно на особу, яка уклала договір оренди. Будь-яка передача транспортного засобу третій особі, в тому числі іншому водієві, суборенда, надання автомобіля під заставу – все це суворо заборонено.
- Угодою заборонено експлуатувати орендований автомобіль для приватних послуг, тобто комерційної діяльності (наприклад, послуги таксі).
- Під час користування тимчасовим особистим транспортним засобом орендар не повинен наносити на автомобіль жодних знаків реклами та пропозиції послуг. Зовнішній вигляд автомобіля не можна змінювати, в тому числі наклеювати та встановлювати декоративну та/або рекламну продукцію.
- Чинним законодавством заборонено брати участь у різноманітних перегонах, а також змаганнях. Орендований автомобіль повинен використовуватися відповідно до умов договору.
- Буксирувати інші автомобілі та встановлювати будь-яке буксирувальне обладнання на орендований автомобіль неприпустимо. Виняток становлять випадки, коли це узгоджено з працівниками компанії з прокату автомобілів.
За яких обставин вам можуть відмовити в оренді автомобіля?
Якщо водію менше 21 року. віком і водійським стажем менше двох років, власник має право на власний розсуд не надавати послуги з оренди автомобіля. Крім того, для укладення угоди потрібні водійські права. Як бачимо, тимчасова оренда транспортного засобу передбачає ряд певних правил і зобов'язань, яких необхідно дотримуватися, щоб термін користування був зручним і вигідним саме для вас.